Elektronik Sigara Likitindeki Malzemeler Nelerdir?

0 14

Elektronik sigaraların geleneksel sigaralara göre çeşitli yönlerden birçok faydası vardır. Birincisi, yanmazlar, yani duman çıkmaz, uğraşılacak ürünler yok, uğraşılacak duman kalıntısı yok, hiçbir şey yok. Ayrıca, herhangi bir duman veya ürünlerin yanından salınmadıklarından, bir sigara odasına ihtiyacınız yoktur. Elektronik sigaranızı gittiğiniz her yere götürebilir ve yine de tatmin edici bir sigara içme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yazıda, Elektronik Sigara Likit ürünlerinin artılarını ve eksilerini keşfedeceğiz.

E-Likit Türleri

Çoğu elektronik sigara likiti iki farklı türde gelir: analog veya sabit akış ve elektronik sıkıştırma veya artımlı basınç. Bir elektronik sigarada pil, havaya salındığında dolaşmaya devam eden sabit bir buhar akışı üretir. Analog bir sistemde buhar sıvı şeklindedir, bu nedenle bir pompalama cihazına ihtiyaç duyulur. Ayrıca, elektronik sigaralar genellikle sabit bir sıcaklık gerektirir; bu, sabit bir akışı sürdürmek için yeterince yüksek, ancak sıvının buharlaşmasını engelleyecek kadar düşüktür. Analog sistemler bazı durumlarda iyi çalışır, ancak sıcaklık daha düşük olduğunda da çalışmayabilir.

E-likit genellikle ciğerlerinize gitmek için üç farklı dağıtım sisteminden birini kullanır. Birincisi, uçucu olmayan gc-fid (iyotsuz veya jel yakıt olarak da bilinir) vardır; bu sıvı, aslında kan akışına gc-fid’den çok daha hızlı ulaşabilen, ancak yine de nefes alırken aynı enerji seviyesinde kalan, yani yine de istikrarlı ve tutarlı bir iletim sağlayabilen son derece yüksek enerjili bir sıvıdır. Diğer iki sistem hem sabit akışlıdır hem de kan dolaşımına ulaşma yetenekleri açısından gc-fid’e çok benzer.

Genellikle sabit vakumlu veya CV sistemleri olarak bilinirler. Bununla birlikte, elektronik sigara likitleri diğer ürünlerin çoğundan daha yüksek bir enerji seviyesi kullanma eğilimindedir.

Bir e-likit üreticisi, ürünlerini oluşturan kimyasalları, buharları, titrasyon faktörlerini ve diğer faktörleri ölçmek için özel bir analitik sistem kullanacaktır. Bu yöntemler tipik olarak marka kalite göstergesi veya kalite özellikleri veya BTI olarak adlandırılır. Markaları karşılaştırırken, bunlar, ürünün fiziksel ve / veya kimyasal özellikleri dahil olmak üzere en sık ölçülen değişkenlerdir. Birçok üretici, ürünlerini değerlendirmek için birden fazla marka özelliğini kullanacaktır. Bununla birlikte, bazı şirketler bir veya iki ana marka özelliği ve çok sayıda ikincil özellik kullanacaktır. Elektronik Sigara Vip olarak sizlere birbirinden değişik aromalı likitleri sunuyoruz. https://www.elektroniksigaravip4.com/ Web sayfamızda en son kaliteli e-likit çeşitlerini bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.